Good Beef

GOOD BEEF TARZI

HAMBURGER

Ev yapımı hamburger köftelerimiz, %100 dana kaburgadan hazırlanıyor. Ardından şeflerimizin özel baharat karışımları ve tarifleriyle harmanlıyor. Unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşamanız için yine ev yapımı yumuşacık hamburger ekmeğimizle buluşuyor.
Yanında da 22 çeşit baharatla lezzetlendirilmiş, çıtır çıtır patates kızartmalarının olduğunu söylemiş miydik?

STEAK

Steaklerimiz, şeflerimiz tarafından kontrol edilip onaylandıktan sonra, çeşitli baharatlarla ve soslarla marine ediliyor. Damak zevkinize göre istediğiniz şekilde pişirilip beğeninize sunuluyor.

TATLI

Tatlıda da iddialıyız!
Donut çeşitlerimiz, Magnolialarımız ve Cheesecakelerimiz ile kalbinizi ısıtıyoruz.

SALATA

Bonfileli, Akdeniz ve Sezar salatalarımız ile hafif beslenmek isteyenleri de lezzetle buluşturuyoruz.

NEDEN SİYAH ELDİVEN?

Özel pişirme yöntemlerimiz sayesinde etlerimizin suyunu ve lezzetini içine saklıyoruz. Lezzetli bir ısırık alırken suyunun damlaması durumunda siyah eldivenlerimiz ellerinizin kirlenmesini engelliyor ve hayatı sizin için kolaylaştırıyor.

EV YAPIMI EKMEK

Ekmeklerimizi kendimiz günlük olarak üretiyor, taze ve sıcak bir şekilde size ulaştırıyoruz.

ÖNLEMLER / DENETİM

Şubelerimiz ve kullanılan ekipmanlarımız günlük olarak dezenfekte ediliyor. Maskesiz ve siperliksiz çalışmıyor, misafirlerimizi maskeyle kabul ediyoruz. Tüm çalışanlarımıza iş sağlığının yanı sıra Covid - 19 önlemleri kapsamında da eğitimler veriliyor. Siparişleriniz el değmeden hazırlanarak paketleniyor. Tüm önlemler alınarak size ulaştırılıyor.